ADATA UR340 USB paměť 32 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá
Kód: PAMADTFLD0150Detailní popis produktu
ADATA UR340 USB paměť 32 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá| Barva | Černá |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolný proti nárazům, Odolné vůči kapkám |
| Základní materiál | Kov |
| Formát | Bez krytky |
| Hloubka | 34,8 mm |
| Výška | 4,6 mm |
| Hmotnost | 4 g |
| Šířka | 12,2 mm |
| Typ balení | Blistr |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita | 32 GB |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Kompatibilní operační systémy | Windows Vista/7/8/8.1/10/11, Mac OS X 10.6+, Linux Kernel 2.6+ |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4711085935458 |
| Barva: | Černá |
| Ochranné funkce: | Prachuodolný, Odolný proti nárazům, Odolné vůči kapkám |
| Základní materiál: | Kov |
| Formát: | Bez krytky |
| Hloubka: | 34,8 mm |
| Výška: | 4,6 mm |
| Hmotnost: | 4 g |
| Šířka: | 12,2 mm |
| Typ balení: | Blistr |
| USB verze: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita: | 32 GB |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows Vista/7/8/8.1/10/11, Mac OS X 10.6+, Linux Kernel 2.6+ |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
