ADATA 32GB C906 USB paměť USB Typ-A 2.0 Černá
Kód: PAMADTFLD0034Detailní popis produktu
ADATA 32GB C906 USB paměť USB Typ-A 2.0 Černá| Barva | Černá |
| Formát | Čepice |
| Hmotnost | 9 g |
| Hloubka | 58 mm |
| Výška | 10,4 mm |
| Šířka | 17,6 mm |
| USB rozhraní | Ano |
| Napájení z USB | Ano |
| USB verze | 2.0 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 2000 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows Vista Home Basic, Windows XP Home, Windows 98SE, Windows 7 Home Premium, Windows 98, Windows 7 Professional, Windows 2000, Windows ME |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Kapacita | 32 GB |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS 9.1, Mac OS 9.0, Mac OS 9.2 |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4713435791912 |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Čepice |
| Hmotnost: | 9 g |
| Hloubka: | 58 mm |
| Výška: | 10,4 mm |
| Šířka: | 17,6 mm |
| USB rozhraní: | Ano |
| Napájení z USB: | Ano |
| USB verze: | 2.0 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 2000 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows Vista Home Basic, Windows XP Home, Windows 98SE, Windows 7 Home Premium, Windows 98, Windows 7 Professional, Windows 2000, Windows ME |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Kapacita: | 32 GB |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS 9.1, Mac OS 9.0, Mac OS 9.2 |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717070 |
