Píšťalka pro přežití GUARD WHISTLE hliník Černá (YC-010-BL)
Kód: SURGUAPPO0001Detailní popis produktu
Píšťalka pro přežití GUARD WHISTLE hliník Černá (YC-010-BL)| Délka | 45 mm |
| Průměr | 8 mm |
| Hmotnost | 6 g |
| Zvukový alarm | Ano |
| Pověsitelný | Ano |
| Barva | Černá |
| Varování | Pravidelně kontrolujte obsah a vyměňte všechny chybějící díly., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a jiných zdrojů tepla. |
| Materiál | Hliník |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | First aid |
|---|---|
| EAN: | 5902944165997 |
| Délka: | 45 mm |
| Průměr: | 8 mm |
| Hmotnost: | 6 g |
| Zvukový alarm: | Ano |
| Pověsitelný: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte obsah a vyměňte všechny chybějící díly., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a jiných zdrojů tepla. |
| Materiál: | Hliník |
