Makita DBO480Z přenosná bruska Excentrická bruska 14000 oscilací/min Černá, Modrá 210 W
Kód: NAKMAKOSC0002Detailní popis produktu
Makita DBO480Z přenosná bruska Excentrická bruska 14000 oscilací/min Černá, Modrá 210 W| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Otvor na prach | Ano |
| Typ brusky | Excentrická bruska |
| Upevnění brusných médií | Přezka / suchý zip |
| Barva | Černá |
| Počet rychlostí | 2 |
| Napětí baterie | 18 V |
| Příkon | 210 W |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnost baterie | 50 min |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Hloubka | 171 mm |
| Výška | 151 mm |
| Šířka | 112 mm |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Míra akustického tlaku | 75 dB |
| Nejistota hladiny zvuku | 3 dB |
| Oscilační frekvence při volnoběhu (min.) | 11000 oscilací/min |
| Oscilační frekvence při volnoběhu (max.) | 14000 oscilací/min |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Balení baterií | Ne |
| Nabíječka | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Finishing sanders |
|---|---|
| EAN: | 088381760720 |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Otvor na prach: | Ano |
| Typ brusky: | Excentrická bruska |
| Upevnění brusných médií: | Přezka / suchý zip |
| Barva: | Černá |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Příkon: | 210 W |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnost baterie: | 50 min |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Hloubka: | 171 mm |
| Výška: | 151 mm |
| Šířka: | 112 mm |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Míra akustického tlaku: | 75 dB |
| Nejistota hladiny zvuku: | 3 dB |
| Oscilační frekvence při volnoběhu (min.): | 11000 oscilací/min |
| Oscilační frekvence při volnoběhu (max.): | 14000 oscilací/min |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Balení baterií: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
