Kingston Technology XS1000 Red 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Červená
Kód: DIAKINZEW0009Detailní popis produktu
Kingston Technology XS1000 Red 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Červená| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64 |
| Podporované mobilní operační systémy | iPadOS 17.5, iPadOS 17.4, iOS 16, Android, iPadOS 13, iOS 13, iOS 15, iPadOS 14, iOS 14, iPadOS 17.1.1 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Barva | Červená |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Základní materiál | Kov, Plast |
| Hloubka | 69,5 mm |
| Šířka | 32,6 mm |
| Hmotnost | 44,8 g |
| Výška | 13,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 63,27 g |
| Šířka balení | 82,5 mm |
| Hloubka balení | 24,1 mm |
| Wi-Fi | Ne |
| USB konektor | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ A |
| Množství na kartonové balení | 15 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 222,2 mm |
| Váha hlavního obalu | 1,12 kg |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Rychlost čtení | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1000 MB/s |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 740617341782 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64 |
| Podporované mobilní operační systémy: | iPadOS 17.5, iPadOS 17.4, iOS 16, Android, iPadOS 13, iOS 13, iOS 15, iPadOS 14, iOS 14, iPadOS 17.1.1 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Barva: | Červená |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Základní materiál: | Kov, Plast |
| Hloubka: | 69,5 mm |
| Šířka: | 32,6 mm |
| Hmotnost: | 44,8 g |
| Výška: | 13,5 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 63,27 g |
| Šířka balení: | 82,5 mm |
| Hloubka balení: | 24,1 mm |
| Wi-Fi: | Ne |
| USB konektor: | USB typu C |
| USB verze: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt: | Ne |
| Dodávané kabely: | USB typ C na USB typ A |
| Množství na kartonové balení: | 15 kusů |
| Délka vnějšího kartonu: | 222,2 mm |
| Váha hlavního obalu: | 1,12 kg |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Rychlost čtení: | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 1000 MB/s |
