Kingston Technology 1000G EXTERNÍ SSD DISK XS2000
Kód: DIAKINZEW0003Detailní popis produktu
Kingston Technology 1000G EXTERNÍ SSD DISK XS2000| Ochranné funkce | Odolný proti nárazům, Odolné vůči vodě, Prachuodolný |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Základní materiál | Kov, Plast |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 Education x64 |
| Barva | Černá |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Šířka | 32,6 mm |
| Výška | 13,5 mm |
| Hloubka | 69,5 mm |
| Hmotnost | 58,3 g |
| Šířka balení | 111,2 mm |
| Hmotnost včetně balení | 120,47 g |
| Hloubka balení | 41,4 mm |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| USB konektor | USB typu C |
| Wi-Fi | Ne |
| Délka vnějšího kartonu | 469,9 mm |
| Váha hlavního obalu | 2,88 kg |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Množství na kartonové balení | 20 kusů |
| Varování | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit. |
| Rychlost čtení | 2000 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Rychlost zápisu | 2000 MB/s |
| Typ paměti | 3D NAND |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 740617321340 |
| Ochranné funkce: | Odolný proti nárazům, Odolné vůči vodě, Prachuodolný |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Základní materiál: | Kov, Plast |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 Education x64 |
| Barva: | Černá |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Šířka: | 32,6 mm |
| Výška: | 13,5 mm |
| Hloubka: | 69,5 mm |
| Hmotnost: | 58,3 g |
| Šířka balení: | 111,2 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 120,47 g |
| Hloubka balení: | 41,4 mm |
| USB verze: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt: | Ne |
| USB konektor: | USB typu C |
| Wi-Fi: | Ne |
| Délka vnějšího kartonu: | 469,9 mm |
| Váha hlavního obalu: | 2,88 kg |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717070 |
| Množství na kartonové balení: | 20 kusů |
| Varování: | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit. |
| Rychlost čtení: | 2000 MB/s |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Rychlost zápisu: | 2000 MB/s |
| Typ paměti: | 3D NAND |
