ADATA HD710 Pro externí pevný disk 1000 GB Černá, Červená
Kód: DIAADTZEW0003Detailní popis produktu
ADATA HD710 Pro externí pevný disk 1000 GB Černá, Červená| Podporované operační systémy Windows | Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows 8 x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows Vista, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows XP Home x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64 |
| Barva | Černá, Červená |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Ochranné funkce | Voděodolný, Odolný proti nárazům, Prachuodolný |
| LED indikátory | Výkon, Data |
| Základní materiál | Plast, Silikon |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Napájení sběrnicí | USB |
| Napájení přes sběrnici | 5 V |
| Výška | 133,3 mm |
| Hmotnost | 270 g |
| Šířka | 98,5 mm |
| Hloubka | 21,5 mm |
| Dodávané kabely | USB |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Wi-Fi | Ne |
| USB konektor | USB |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| Model | HDD |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 4713218460417 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows 8 x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows Vista, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8.1 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows XP Home x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64 |
| Barva: | Černá, Červená |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Ochranné funkce: | Voděodolný, Odolný proti nárazům, Prachuodolný |
| LED indikátory: | Výkon, Data |
| Základní materiál: | Plast, Silikon |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Napájení sběrnicí: | USB |
| Napájení přes sběrnici: | 5 V |
| Výška: | 133,3 mm |
| Hmotnost: | 270 g |
| Šířka: | 98,5 mm |
| Hloubka: | 21,5 mm |
| Dodávané kabely: | USB |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717050 |
| Wi-Fi: | Ne |
| USB konektor: | USB |
| USB verze: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologie Thunderbolt: | Ne |
| Model: | HDD |
| Velikost pevného disku: | 2.5" |
| Kapacita pevného disku: | 1 TB |
