Solidigm D3-S4520 1,92 TB 2.5" Serial ATA III TLC 3D NAND
Kód: DETSLDSSD0050Detailní popis produktu
Solidigm D3-S4520 1,92 TB 2.5" Serial ATA III TLC 3D NAND| Náhodný zápis (4 KB) | 38000 IOPS |
| Ochrana dat typu End-to-End | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | 256-bit AES |
| Náhodné čtení (4 KB) | 91000 IOPS |
| Kapacita disku SSD | 1,92 TB |
| Formát SSD | 2.5" |
| Rychlost zápisu | 510 MB/s |
| Hardwarové šifrovaní | Ano |
| Monitorování a zaznamenávání teploty | Ano |
| Typ paměti | TLC 3D NAND |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Vylepšená ochrana dat při výpadku proudu | Ano |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Rychlost čtení | 550 MB/s |
| Maximální spotřeba energie | 3,1 W |
| Spotřeba energie (v klidu) | 1,1 W |
| Dimenzování odolnosti | 8,8 PB |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Náraz při provozu | 1000 G |
| Maximální neprovozní nadmořská výška | 0,5 m |
| Maximální provozní teplota | 70 °C |
| Provozní vibrace | 2,17 G |
| Mimoprovozní otřes | 1000 G |
| Neprovozní vibrace | 3,13 G |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| EAN: | 840307303424 |
| Náhodný zápis (4 KB): | 38000 IOPS |
| Ochrana dat typu End-to-End: | Ano |
| Šifrování/zabezpečení: | 256-bit AES |
| Náhodné čtení (4 KB): | 91000 IOPS |
| Kapacita disku SSD: | 1,92 TB |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Rychlost zápisu: | 510 MB/s |
| Hardwarové šifrovaní: | Ano |
| Monitorování a zaznamenávání teploty: | Ano |
| Typ paměti: | TLC 3D NAND |
| Rozhraní: | Serial ATA III |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER): | < 1 per 10^17 bits read |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| Vylepšená ochrana dat při výpadku proudu: | Ano |
| Komponent pro: | Server/pracovní stanice |
| Rychlost čtení: | 550 MB/s |
| Maximální spotřeba energie: | 3,1 W |
| Spotřeba energie (v klidu): | 1,1 W |
| Dimenzování odolnosti: | 8,8 PB |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 70 °C |
| Náraz při provozu: | 1000 G |
| Maximální neprovozní nadmořská výška: | 0,5 m |
| Maximální provozní teplota: | 70 °C |
| Provozní vibrace: | 2,17 G |
| Mimoprovozní otřes: | 1000 G |
| Neprovozní vibrace: | 3,13 G |
