Samsung PM9D3a 960 GB 2.5" PCI Express 5.0 NVMe
Kód: DETSA4SSD0147Detailní popis produktu
Samsung PM9D3a 960 GB 2.5" PCI Express 5.0 NVMe| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Rychlost čtení | 12000 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Kapacita disku SSD | 960 GB |
| Náhodný zápis (4 KB) | 70000 IOPS |
| Formát SSD | 2.5" |
| Komponent pro | Server |
| Rychlost zápisu | 1600 MB/s |
| NVMe | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| Rozhraní: | PCI Express 5.0 |
| Rychlost čtení: | 12000 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB): | 1000000 IOPS |
| Kapacita disku SSD: | 960 GB |
| Náhodný zápis (4 KB): | 70000 IOPS |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Komponent pro: | Server |
| Rychlost zápisu: | 1600 MB/s |
| NVMe: | Ano |
