Micron 7500 PRO 3,84 TB U.3 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC NAND
Kód: DETMIOSSD0206Detailní popis produktu
Micron 7500 PRO 3,84 TB U.3 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC NAND| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Typ paměti | 3D TLC NAND |
| Rychlost čtení | 6800 MB/s |
| Podpora výměny za provozu | Ano |
| Rychlost zápisu | 5300 MB/s |
| Formát SSD | U.3 |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Prodleva zápisu | 15 µs |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Náhodný zápis (4 KB) | 180 IOPS |
| Prodleva čtení | 70 µs |
| NVMe | Ano |
| Počet linek rozhraní PCI Express | x4 |
| Náhodné čtení (4 KB) | 1100 IOPS |
| Verze NVMe | 2.0b |
| Kapacita disku SSD | 3,84 TB |
| Šifrování/zabezpečení | TCG Enterprise |
| Hloubka | 100,5 mm |
| Šířka | 70,1 mm |
| Hmotnost | 200 g |
| Výška | 15 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| Rozhraní: | PCI Express 4.0 |
| Typ paměti: | 3D TLC NAND |
| Rychlost čtení: | 6800 MB/s |
| Podpora výměny za provozu: | Ano |
| Rychlost zápisu: | 5300 MB/s |
| Formát SSD: | U.3 |
| Podpora technologie SMART: | Ano |
| Prodleva zápisu: | 15 µs |
| Komponent pro: | Server/pracovní stanice |
| Náhodný zápis (4 KB): | 180 IOPS |
| Prodleva čtení: | 70 µs |
| NVMe: | Ano |
| Počet linek rozhraní PCI Express: | x4 |
| Náhodné čtení (4 KB): | 1100 IOPS |
| Verze NVMe: | 2.0b |
| Kapacita disku SSD: | 3,84 TB |
| Šifrování/zabezpečení: | TCG Enterprise |
| Hloubka: | 100,5 mm |
| Šířka: | 70,1 mm |
| Hmotnost: | 200 g |
| Výška: | 15 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 70 °C |
