Western Digital 0B47077 vnitřní pevný disk 6 TB 7200 ot/min 3.5" SATA
Kód: DETWDIHDD0091Detailní popis produktu
Western Digital 0B47077 vnitřní pevný disk 6 TB 7200 ot/min 3.5" SATA| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Kapacita pevného disku | 6 TB |
| Rozhraní | SATA |
| Model | HDD |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Varování | Skladujte mimo dosah vody a vlhkosti., Nevystavujte se extrémním teplotám., Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek je třeba speciálně likvidovat. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Enterprise HDDs |
|---|---|
| Rychlost otáček pevného disku: | 7200 ot/min |
| Kapacita pevného disku: | 6 TB |
| Rozhraní: | SATA |
| Model: | HDD |
| Velikost pevného disku: | 3.5" |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 5 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Varování: | Skladujte mimo dosah vody a vlhkosti., Nevystavujte se extrémním teplotám., Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek je třeba speciálně likvidovat. |
