Rakuten Kobo Libra Colour čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 32 GB Wi-Fi Černá
Kód: MULKOBCZE0010Detailní popis produktu
Rakuten Kobo Libra Colour čtečka elektronických knih Dotyková obrazovka 32 GB Wi-Fi Černá| Takt procesoru | 2000 MHz |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Jazyková nabídka | Francouzština, Angličtina, Německý, Portugalština, Dánsky, Holandský, Turečtina, Japonština, Polský, Španělština, Čeština, Italština, Norský, Tradiční čínština, Finský, Rumunský, Švédský |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 10 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| USB Power Delivery | Ne |
| Kapacita baterie | 2050 mAh |
| Barva | Černá, Ano |
| Voděodolný | Ano |
| Hmotnost | 199,5 g |
| Výška | 161 mm |
| Šířka | 114,6 mm |
| Hloubka | 8,3 mm |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Konektor USB | USB typu C |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Kapacita paměti (e-knihy) | 24000 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 1264 x 1680 px |
| Úhlopříčka displeje | 17,8 cm (7") |
| Technologie | E Ink Kaleido |
| AC adaptér | Ne |
| Podporované formáty obrázků | BMP, PNG, TIFF, JPEG, GIF |
| Podporované formáty dokumentů | CBR, EPUB3, PDF, MOBI, FLEPUB, RTF, CBZ, HTML, TXT, EPUB |
| Varování | Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje., Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte přímému teplu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 681495009473 |
| Takt procesoru: | 2000 MHz |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Jazyková nabídka: | Francouzština, Angličtina, Německý, Portugalština, Dánsky, Holandský, Turečtina, Japonština, Polský, Španělština, Čeština, Italština, Norský, Tradiční čínština, Finský, Rumunský, Švédský |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min): | 10 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.): | 10 W |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| USB Power Delivery: | Ne |
| Kapacita baterie: | 2050 mAh |
| Barva: | Černá, Ano |
| Voděodolný: | Ano |
| Hmotnost: | 199,5 g |
| Výška: | 161 mm |
| Šířka: | 114,6 mm |
| Hloubka: | 8,3 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Konektor USB: | USB typu C |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 32 GB |
| Kapacita paměti (e-knihy): | 24000 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1264 x 1680 px |
| Úhlopříčka displeje: | 17,8 cm (7") |
| Technologie: | E Ink Kaleido |
| AC adaptér: | Ne |
| Podporované formáty obrázků: | BMP, PNG, TIFF, JPEG, GIF |
| Podporované formáty dokumentů: | CBR, EPUB3, PDF, MOBI, FLEPUB, RTF, CBZ, HTML, TXT, EPUB |
| Varování: | Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje., Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Nevystavujte přímému teplu. |
