Gembird DVD-USB-04 optická disková jednotka DVD±RW Černá
Kód: NAPGEMOND0005Detailní popis produktu
Gembird DVD-USB-04 optická disková jednotka DVD±RW Černá| Interní | Ne |
| Barva | Černá |
| Připevnění | Vodorovný |
| Typ vkládání disku | Vpředu |
| Šířka balení | 46 mm |
| Hloubka | 17,5 mm |
| Výška | 135,5 mm |
| Hmotnost | 280 g |
| Šířka | 137,5 mm |
| Hloubka balení | 193 mm |
| Výška balení | 164 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Průměr optického disku | 80, 120 mm |
| Typ optické jednotky | DVD±RW |
| Podporovaná média | DVD-RW, DVD+R DL, DVD-R DL, CD-RW, DVD-R, DVD, DVD+RW, CD-R, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM |
| Rychlost čtení | 24 MB/s |
| Plug and Play | Ano |
| Přenosová rychlost DVD-ROM (stabilizovaně) | 24 MB/s |
| Dodávané kabely | USB |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Rychlost zápisu DVD+R | 6x |
| Rychlost zápisu CD | 24x |
| Přenosová rychlost CD-R (max) | 480 MB/s |
| Rychlost čtení CD | 24x |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DVD recorders |
|---|---|
| EAN: | 8716309125871 |
| Interní: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Připevnění: | Vodorovný |
| Typ vkládání disku: | Vpředu |
| Šířka balení: | 46 mm |
| Hloubka: | 17,5 mm |
| Výška: | 135,5 mm |
| Hmotnost: | 280 g |
| Šířka: | 137,5 mm |
| Hloubka balení: | 193 mm |
| Výška balení: | 164 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Způsob uchycení: | Stůl |
| Rozhraní: | USB 2.0 |
| Průměr optického disku: | 80, 120 mm |
| Typ optické jednotky: | DVD±RW |
| Podporovaná média: | DVD-RW, DVD+R DL, DVD-R DL, CD-RW, DVD-R, DVD, DVD+RW, CD-R, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM |
| Rychlost čtení: | 24 MB/s |
| Plug and Play: | Ano |
| Přenosová rychlost DVD-ROM (stabilizovaně): | 24 MB/s |
| Dodávané kabely: | USB |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Rychlost zápisu DVD+R: | 6x |
| Rychlost zápisu CD: | 24x |
| Přenosová rychlost CD-R (max): | 480 MB/s |
| Rychlost čtení CD: | 24x |
