ASUS SDRW-08U1MT optická disková jednotka Interní DVD-RW Černá
Kód: NAPASUOND0107Detailní popis produktu
ASUS SDRW-08U1MT optická disková jednotka Interní DVD-RW Černá| Barva | Černá |
| Typ vkládání disku | Podavač |
| Interní | Ano |
| Připevnění | Vodorovný |
| Hmotnost | 152 g |
| Šířka | 128 mm |
| Výška | 9,5 mm |
| Hloubka | 127 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Starter, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64 |
| Podporovaná média | DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-RW, CD-R, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-RW, DVD+RW, DVD-R, CD-ROM |
| Typ optické jednotky | DVD-RW |
| Průměr optického disku | 80, 120 mm |
| Účel | Laptop |
| Rozhraní | SATA |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -30 - 60 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 90% |
| Kód harmonizovaného systému | 84717030 |
| Rychlost zápisu DVD+RW | 8x |
| Rychlost zápisu DVD-R | 8x |
| Rychlost zápisu CD | 24x |
| Rychlost zápisu CD-R | 24x |
| Rychlost zápisu DVD-RAM | 5x |
| Rychlost zápisu DVD+R Double Layer | 6x |
| Rychlost zápisu CD-RW | 24x |
| Rychlost čtení DVD+R Double Layer | 8x |
| Rychlost čtení DVD+RW | 8x |
| DVD-ROM rychlost čtení | 8x |
| Rychlost čtení DVD-R | 8x |
| Rychlost čtení DVD-RAM | 5x |
| Rychlost čtení CD | 24x |
| CD-ROM rychlost čtení | 24x |
| Rychlost čtení CD-R | 24x |
| Rychlost čtení CD-RW | 24x |
| Průměrný čas náhodného přístupu DVD | 160 ms |
| Přístupová doba | 140 ms |
| Náhodný zápis | Ano |
| Disc-at-once (DAO) | Ano |
| Track-at-once (TAO) | Ano |
| Paketový zápis | Ano |
| Session-at-once (SAO) | Ano |
| Sekvenční zápis | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DVD recorders |
|---|---|
| EAN: | 4712900536867 |
| Barva: | Černá |
| Typ vkládání disku: | Podavač |
| Interní: | Ano |
| Připevnění: | Vodorovný |
| Hmotnost: | 152 g |
| Šířka: | 128 mm |
| Výška: | 9,5 mm |
| Hloubka: | 127 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Starter, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64 |
| Podporovaná média: | DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-RW, CD-R, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-RW, DVD+RW, DVD-R, CD-ROM |
| Typ optické jednotky: | DVD-RW |
| Průměr optického disku: | 80, 120 mm |
| Účel: | Laptop |
| Rozhraní: | SATA |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 80% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 5 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -30 - 60 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 15 - 90% |
| Kód harmonizovaného systému: | 84717030 |
| Rychlost zápisu DVD+RW: | 8x |
| Rychlost zápisu DVD-R: | 8x |
| Rychlost zápisu CD: | 24x |
| Rychlost zápisu CD-R: | 24x |
| Rychlost zápisu DVD-RAM: | 5x |
| Rychlost zápisu DVD+R Double Layer: | 6x |
| Rychlost zápisu CD-RW: | 24x |
| Rychlost čtení DVD+R Double Layer: | 8x |
| Rychlost čtení DVD+RW: | 8x |
| DVD-ROM rychlost čtení: | 8x |
| Rychlost čtení DVD-R: | 8x |
| Rychlost čtení DVD-RAM: | 5x |
| Rychlost čtení CD: | 24x |
| CD-ROM rychlost čtení: | 24x |
| Rychlost čtení CD-R: | 24x |
| Rychlost čtení CD-RW: | 24x |
| Průměrný čas náhodného přístupu DVD: | 160 ms |
| Přístupová doba: | 140 ms |
| Náhodný zápis: | Ano |
| Disc-at-once (DAO): | Ano |
| Track-at-once (TAO): | Ano |
| Paketový zápis: | Ano |
| Session-at-once (SAO): | Ano |
| Sekvenční zápis: | Ano |
