WOLFSBLUT VetLine Weight Management Turkey Mono - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPWBLKAS0028Detailní popis produktu
WOLFSBLUT VetLine Weight Management Turkey Mono - suché krmivo pro psy - 12kg| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Nadváha, Monobílkoviny |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Řada | WOLFSBLUT VetLine |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Střevní malabsorpce, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Ochrana trávicího traktu, Nesnášenlivost obilovin, Alergický, Citlivý žaludek, Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 12 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku | 8% |
| Hrubá vláknina | 7% |
| Hrubý popel | 8% |
| Bílkoviny | 22% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603786459 |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Nadváha, Monobílkoviny |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Řada: | WOLFSBLUT VetLine |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Střevní malabsorpce, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Ochrana trávicího traktu, Nesnášenlivost obilovin, Alergický, Citlivý žaludek, Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 7% |
| Hrubý popel: | 8% |
| Bílkoviny: | 22% |
