VETEXPERT Raw Paleo Ultra Mini Adult Turkey Mono - suché krmivo pro psy - 750 g
Kód: DLPVEEKAS0011Detailní popis produktu
VETEXPERT Raw Paleo Ultra Mini Adult Turkey Mono - suché krmivo pro psy - 750 g| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Zlepšení zdraví pokožky, Ochrana trávicího traktu, Stabilizace střevní bakteriální flóry |
| Hmotnost | 750 g |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů, Všechna plemena miniaturních psů |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Řada | VETEXPERT Raw Paleo |
| Další funkce | Monobílkoviny, Bez lepku, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Bílkoviny | 24,5% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubý popel | 8,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414210943 |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete: | Snížení potravinové intolerance, Zlepšení zdraví pokožky, Ochrana trávicího traktu, Stabilizace střevní bakteriální flóry |
| Hmotnost: | 750 g |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů, Všechna plemena miniaturních psů |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Řada: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Další funkce: | Monobílkoviny, Bez lepku, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Bílkoviny: | 24,5% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubý popel: | 8,5% |
