VETEXPERT Raw Paleo Ultra Medium&Large Adult Turkey Mono - suché krmivo pro psy - 2 kg
Kód: DLPVEEKAS0017Detailní popis produktu
VETEXPERT Raw Paleo Ultra Medium&Large Adult Turkey Mono - suché krmivo pro psy - 2 kg| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | VETEXPERT Raw Paleo |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů |
| Hmotnost | 2 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Zlepšení zdraví pokožky, Stabilizace střevní bakteriální flóry, Ochrana trávicího traktu |
| Další funkce | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Typ balení | Taška |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel | 8,5% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Bílkoviny | 24,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414210998 |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Řada: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Snížení potravinové intolerance, Zlepšení zdraví pokožky, Stabilizace střevní bakteriální flóry, Ochrana trávicího traktu |
| Další funkce: | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Typ balení: | Taška |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Bílkoviny: | 24,5% |
