Veterinary Diets Joint Mobility Dry Dog Kuře 12 kg
Kód: AMABEZKAR3011Detailní popis produktu
Veterinary Diets Joint Mobility Dry Dog Kuře 12 kg| Velikost plemene | Obrovský (> 45 kg), Střední (11 - 25kg), Velký (26 až 44 kg) |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín E, Vitamín A, Vitamín D3 |
| Účinky na zdraví | Kyčle a klouby |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Hmotnost | 12 kg |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah železa | 220 mg/kg |
| Bílkoviny | 27% |
| Vápník | 1,15% |
| Obsah tuku | 11% |
| Hrubá vláknina | 2,7% |
| Obsah mědi | 14 mg/kg |
| Obsah zinku | 184 mg/kg |
| Fosfor | 0,95% |
| Hrubý popel | 7,1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255129754 |
| Velikost plemene: | Obrovský (> 45 kg), Střední (11 - 25kg), Velký (26 až 44 kg) |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín E, Vitamín A, Vitamín D3 |
| Účinky na zdraví: | Kyčle a klouby |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah železa: | 220 mg/kg |
| Bílkoviny: | 27% |
| Vápník: | 1,15% |
| Obsah tuku: | 11% |
| Hrubá vláknina: | 2,7% |
| Obsah mědi: | 14 mg/kg |
| Obsah zinku: | 184 mg/kg |
| Fosfor: | 0,95% |
| Hrubý popel: | 7,1% |
