VERSELE-LAGA Happy life Lamb - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPVSLKAS0005Detailní popis produktu
VERSELE-LAGA Happy life Lamb - suché krmivo pro psy - 12,5kg| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Silná imunita, Celkové zdraví |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový | Ne |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Další funkce | Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah tuku | 12% |
| Bílkoviny | 25% |
| Hrubý popel | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5410340310960 |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení, Silná imunita, Celkové zdraví |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 12,5 kg |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový: | Ne |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Další funkce: | Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah tuku: | 12% |
| Bílkoviny: | 25% |
| Hrubý popel: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
