TROVET Unique Protein Treat URT Rabbit - pamlsek pro psa - 125g
Kód: VETTVTKSP0043Detailní popis produktu
TROVET Unique Protein Treat URT Rabbit - pamlsek pro psa - 125g| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku, Gastrointestinální problémy |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Výcvik |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Doplňkové krmivo, Pochoutka |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Alergický, Pro eliminační diety |
| Typ balení | Sáček |
| Hmotnost | 125 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Ošetřuje |
| Hlavní příchuť | Králík |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 5,5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsažená vlhkost | 23% |
| Obsah tuku | 5% |
| Bílkoviny | 55% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8716811001137 |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku, Gastrointestinální problémy |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Výcvik |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Doplňkové krmivo, Pochoutka |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Alergický, Pro eliminační diety |
| Typ balení: | Sáček |
| Hmotnost: | 125 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Ošetřuje |
| Hlavní příchuť: | Králík |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 5,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsažená vlhkost: | 23% |
| Obsah tuku: | 5% |
| Bílkoviny: | 55% |
