TROVET Renal & Oxalate RID - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: VETTVTKSP0041Detailní popis produktu
TROVET Renal & Oxalate RID - suché krmivo pro psy - 3kg| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 3 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Zdravé ledviny, Snížení tvorby urátových, oxalátových a cystinových kamenů, Ochrana ledvin, Udržování správné hladiny PH v moči, což zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů. |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Další funkce | Selhání ledvin |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubý popel | 4,5% |
| Obsažená vlhkost | 8% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Bílkoviny | 14,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037376581 |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Zdravé ledviny, Snížení tvorby urátových, oxalátových a cystinových kamenů, Ochrana ledvin, Udržování správné hladiny PH v moči, což zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů. |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ne |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Další funkce: | Selhání ledvin |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubý popel: | 4,5% |
| Obsažená vlhkost: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Bílkoviny: | 14,5% |
