TROVET Hypoallergenic Treat HRT with rabbit - pochoutka pro psy - 250g
Kód: VETTVTKSP0024Detailní popis produktu
TROVET Hypoallergenic Treat HRT with rabbit - pochoutka pro psy - 250g| Stáří zvířete | Senior, Dospělí |
| Hlavní příchuť | Králík |
| Typ ošetření | Funkční, Hypoalergenní, Výcvik, Soubory cookie |
| Další funkce | Monobílkoviny, Pro seniory, Bez lepku, Vlasy a kůže, Alergie, Přecitlivělost na potraviny |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Typ balení | Sáček |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie, Celkový zdravotní stav |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Hmotnost | 250 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Příchuť krmiva | Králík |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie |
| Typ zvířete | Pes |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě. |
| Bílkoviny | 44,6% |
| Obsažená vlhkost | 5,9% |
| Hrubý popel | 4,6% |
| Obsah tuku | 43,9% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8716811030496 |
| Stáří zvířete: | Senior, Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Králík |
| Typ ošetření: | Funkční, Hypoalergenní, Výcvik, Soubory cookie |
| Další funkce: | Monobílkoviny, Pro seniory, Bez lepku, Vlasy a kůže, Alergie, Přecitlivělost na potraviny |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Typ balení: | Sáček |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie, Celkový zdravotní stav |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Hmotnost: | 250 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Králík |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie |
| Typ zvířete: | Pes |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě. |
| Bílkoviny: | 44,6% |
| Obsažená vlhkost: | 5,9% |
| Hrubý popel: | 4,6% |
| Obsah tuku: | 43,9% |
