TASTE OF THE WILD Puppy High Prairie - suché krmivo pro psy - 12,2 kg
Kód: DLZTOWKAR0061Detailní popis produktu
TASTE OF THE WILD Puppy High Prairie - suché krmivo pro psy - 12,2 kg| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Typ zvířete | Pes |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bezlepkový | Ano |
| Příchuť krmiva | Bizon |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Účinky na zdraví | Zdravé kosti, zdravý růst, silné a výkonné zuby |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu |
| Hmotnost | 12,2 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Fáze života zvířete | Štěně |
| Stáří zvířete | Junior |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Zvěřina |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 28% |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubá vláknina | 5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614325 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Typ zvířete: | Pes |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bezlepkový: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Bizon |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Účinky na zdraví: | Zdravé kosti, zdravý růst, silné a výkonné zuby |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Období růstu |
| Hmotnost: | 12,2 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fáze života zvířete: | Štěně |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Zvěřina |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny: | 28% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
