Taste of the Wild Appalachian Valley 12,2 kg
Kód: DLZTOWKAR0049Detailní popis produktu
Taste of the Wild Appalachian Valley 12,2 kg| Bez sóji | Ano |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Bez obilovin |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé(4-10 kg) |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Zvěřina |
| Plemeno domácího zvířete | Jack Russell teriér |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Psí plemeno | Malá plemena psů |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Typ dávkovače | Plastová taška |
| Typ balení | Taška |
| Bezlepkový | Ano |
| Příchuť krmiva | Jelen, Jehněčí |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost | 12,2 kg |
| Množství | 1 |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsažená vlhkost | 10% |
| Bílkoviny | 32% |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín E, Vitamín D3, Vitamín A |
| Hrubý popel | 6,9% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614394 |
| Bez sóji: | Ano |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Bez obilovin |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé(4-10 kg) |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť: | Zvěřina |
| Plemeno domácího zvířete: | Jack Russell teriér |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Psí plemeno: | Malá plemena psů |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Typ dávkovače: | Plastová taška |
| Typ balení: | Taška |
| Bezlepkový: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Jelen, Jehněčí |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost: | 12,2 kg |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsažená vlhkost: | 10% |
| Bílkoviny: | 32% |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín E, Vitamín D3, Vitamín A |
| Hrubý popel: | 6,9% |
