SHN Medium Light Care 3 kg
Kód: AMABEZKAR1956Detailní popis produktu
SHN Medium Light Care 3 kg| Hmotnost | 3 kg |
| Příchuť krmiva | Maso |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín A |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Taška |
| Další funkce | Nadváha, Sterilizace |
| Stáří zvířete | Junior, Dospělí |
| Řada | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah zinku | 133 mg/kg |
| Obsah jódu | 3,4 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 22000 IU/kg |
| Obsah železa | 34 mg/kg |
| Obsah manganu | 44 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 11,8% |
| Bílkoviny | 27% |
| Obsah selénu | 0,05 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1000 IU/kg |
| Obsah mědi | 10 mg/kg |
| Obsah tuku | 11% |
| Obsah L-karnitinu | 200 mg/kg |
| Hrubý popel | 4,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550852319 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Příchuť krmiva: | Maso |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín D3, Vitamín A |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Taška |
| Další funkce: | Nadváha, Sterilizace |
| Stáří zvířete: | Junior, Dospělí |
| Řada: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah zinku: | 133 mg/kg |
| Obsah jódu: | 3,4 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 22000 IU/kg |
| Obsah železa: | 34 mg/kg |
| Obsah manganu: | 44 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 11,8% |
| Bílkoviny: | 27% |
| Obsah selénu: | 0,05 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1000 IU/kg |
| Obsah mědi: | 10 mg/kg |
| Obsah tuku: | 11% |
| Obsah L-karnitinu: | 200 mg/kg |
| Hrubý popel: | 4,8% |
