RUFIA Adult - suché krmivo pro psy - 20kg
Kód: DLPHRKKAS0021Detailní popis produktu
RUFIA Adult - suché krmivo pro psy - 20kg| Hlavní příchuť | Maso |
| Hmotnost | 20 kg |
| Další funkce | Žádné zvláštní potřeby, Celkový zdravotní stav |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubá vláknina | 3,9% |
| Bílkoviny | 23% |
| Obsah tuku | 8,5% |
| Hrubý popel | 8,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5600760440341 |
| Hlavní příchuť: | Maso |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Další funkce: | Žádné zvláštní potřeby, Celkový zdravotní stav |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Typ balení: | Taška |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubá vláknina: | 3,9% |
| Bílkoviny: | 23% |
| Obsah tuku: | 8,5% |
| Hrubý popel: | 8,8% |
