Royal Canin Medium Puppy 4 kg Štěně Kukuřice, Drůbež
Kód: AMABEZKAR0228Detailní popis produktu
Royal Canin Medium Puppy 4 kg Štěně Kukuřice, Drůbež| Další funkce | Celkový zdravotní stav |
| Typ balení | Taška |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín A |
| Fáze života zvířete | Štěně |
| Řada | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Stáří zvířete | Junior |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Příchuť krmiva | Kukuřice, Drůbež |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Hmotnost | 4 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku | 20% |
| Obsah vitamínu E | 520 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Bílkoviny | 32% |
| Obsah vitamínu A | 16000 IU/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1000 IU/kg |
| Hrubý popel | 8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550708180 |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav |
| Typ balení: | Taška |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín A |
| Fáze života zvířete: | Štěně |
| Řada: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Příchuť krmiva: | Kukuřice, Drůbež |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku: | 20% |
| Obsah vitamínu E: | 520 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Bílkoviny: | 32% |
| Obsah vitamínu A: | 16000 IU/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1000 IU/kg |
| Hrubý popel: | 8% |
