ROYAL CANIN Hypoallergenic - suché krmivo pro psy - 14 kg
Kód: VETBEZKSP0006Detailní popis produktu
ROYAL CANIN Hypoallergenic - suché krmivo pro psy - 14 kg| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Hmotnost | 14 kg |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Taška |
| Příchuť krmiva | Rýže, Maso |
| Typ zvířete | Pes |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Bez sóji | Ne |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Další funkce | Alergie, Vlasy a kůže, Podpora trávení |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Řada | ROYAL CANIN Hypoallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubý popel | 6,1% |
| Hrubá vláknina | 1,1% |
| Obsah tuku | 19% |
| Bílkoviny | 21% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550939904 |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Taška |
| Příchuť krmiva: | Rýže, Maso |
| Typ zvířete: | Pes |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Bez sóji: | Ne |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Další funkce: | Alergie, Vlasy a kůže, Podpora trávení |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Řada: | ROYAL CANIN Hypoallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Hrubý popel: | 6,1% |
| Hrubá vláknina: | 1,1% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Bílkoviny: | 21% |
