ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat suché krmivo pro psy - 1,5kg
Kód: DLZROYKSP0111Detailní popis produktu
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat suché krmivo pro psy - 1,5kg| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Stáří zvířete | Dospělí, V každém věku |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Nadváha |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Řada | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Ochrana trávicího traktu |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bezlepkový | Ne |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě. |
| Bílkoviny | 22% |
| Hrubá vláknina | 1,8% |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubý popel | 6,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550771153 |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Stáří zvířete: | Dospělí, V každém věku |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Nadváha |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Řada: | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Ochrana trávicího traktu |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bezlepkový: | Ne |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě. |
| Bílkoviny: | 22% |
| Hrubá vláknina: | 1,8% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubý popel: | 6,2% |
