ROYAL CANIN Dog Gastrointestinal Low Fat VHN - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: AMABEZKAR0981Detailní popis produktu
ROYAL CANIN Dog Gastrointestinal Low Fat VHN - suché krmivo pro psy - 12kg| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Ochrana trávicího traktu |
| Hmotnost | 12 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Další funkce | Nadváha, Přecitlivělost na potraviny |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | SYTA MICHA Chef |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 6,2% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Obsah tuku | 7% |
| Bílkoviny | 22% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550771177 |
| Typ balení: | Taška |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Ochrana trávicího traktu |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Další funkce: | Nadváha, Přecitlivělost na potraviny |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | SYTA MICHA Chef |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel: | 6,2% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Bílkoviny: | 22% |
