ROYAL CANIN Anallergenic - suché krmivo pro psy - 8 kg
Kód: VETBEZKSP0001Detailní popis produktu
ROYAL CANIN Anallergenic - suché krmivo pro psy - 8 kg| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Alergie, Přecitlivělost na potraviny |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bez sóji | Ne |
| Příchuť krmiva | Rýže, Maso |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Typ zvířete | Pes |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Řada | ROYAL CANIN Anallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Hmotnost | 8 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě. |
| Obsah tuku | 16,5% |
| Bílkoviny | 18% |
| Hrubý popel | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550940566 |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Alergie, Přecitlivělost na potraviny |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Bez sóji: | Ne |
| Příchuť krmiva: | Rýže, Maso |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Typ zvířete: | Pes |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Řada: | ROYAL CANIN Anallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Typ balení: | Taška |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě. |
| Obsah tuku: | 16,5% |
| Bílkoviny: | 18% |
| Hrubý popel: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
