ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: VETROYKSP0011Detailní popis produktu
ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - suché krmivo pro psy - 3kg| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez sóji | Ne |
| Hlavní příchuť | Maso |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Další funkce | Bez lepku, Alergie |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie |
| Řada | ROYAL CANIN Anallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 3 kg |
| Typ balení | Taška |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě. |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 7,2% |
| Hrubý popel | 1,9% |
| Bílkoviny | 20% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550938983 |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez sóji: | Ne |
| Hlavní příchuť: | Maso |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Další funkce: | Bez lepku, Alergie |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie |
| Řada: | ROYAL CANIN Anallergenic, ROYAL CANIN Veterinary |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 7,2% |
| Hrubý popel: | 1,9% |
| Bílkoviny: | 20% |
