RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey Mono - suché krmivo pro štěňata - 2 kg
Kód: DLPVEEKAS0013Detailní popis produktu
RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey Mono - suché krmivo pro štěňata - 2 kg| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů, Všechna plemena miniaturních psů |
| Hmotnost | 2 kg |
| Typ balení | Taška |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Další funkce | Podpora trávení, Období růstu, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Řada | VETEXPERT Raw Paleo |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | Junior |
| Forma dávkování | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete | Zlepšení zdraví pokožky, Období růstu, Ochrana trávicího traktu, Stabilizace střevní bakteriální flóry, Snížení potravinové intolerance |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Mini 2,5 - 5 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 9% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 14% |
| Bílkoviny | 30% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414210929 |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů, Všechna plemena miniaturních psů |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Další funkce: | Podpora trávení, Období růstu, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Řada: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete: | Zlepšení zdraví pokožky, Období růstu, Ochrana trávicího traktu, Stabilizace střevní bakteriální flóry, Snížení potravinové intolerance |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Mini 2,5 - 5 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Bílkoviny: | 30% |
