PUPIL Premium Junior Medium and large breeds Rich in beef - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPPP1KAS0002Detailní popis produktu
PUPIL Premium Junior Medium and large breeds Rich in beef - suché krmivo pro psy - 12kg| Specifické potřeby zvířete | Srdce, Silná imunita, Období růstu, Ochrana před srdečními chorobami, Silné a zdravé kosti |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů |
| Bezlepkový | Ne |
| Hmotnost | 12 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Období růstu, Podpora imunity |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balení | Taška |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | Junior |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 5,7% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Obsah tuku | 15% |
| Bílkoviny | 27% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731509223 |
| Specifické potřeby zvířete: | Srdce, Silná imunita, Období růstu, Ochrana před srdečními chorobami, Silné a zdravé kosti |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů |
| Bezlepkový: | Ne |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Období růstu, Podpora imunity |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel: | 5,7% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Bílkoviny: | 27% |
