PUPIL Premium Junior Large and extra large breeds Rich in beef - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPPP1KAS0003Detailní popis produktu
PUPIL Premium Junior Large and extra large breeds Rich in beef - suché krmivo pro psy - 12kg| Velikost plemene | Velké plemeno +45 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Další funkce | Podpora imunity, Těhotenství a kojení, Celkový zdravotní stav, Období růstu |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Junior |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena obřích psů |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu, Silné a zdravé kosti, Srdce, Silná imunita, Těhotná nebo matka, Ochrana před srdečními chorobami |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Hmotnost | 12 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ne |
| Typ balení | Taška |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 5,7% |
| Bílkoviny | 30% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 16% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731507168 |
| Velikost plemene: | Velké plemeno +45 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Další funkce: | Podpora imunity, Těhotenství a kojení, Celkový zdravotní stav, Období růstu |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena obřích psů |
| Specifické potřeby zvířete: | Období růstu, Silné a zdravé kosti, Srdce, Silná imunita, Těhotná nebo matka, Ochrana před srdečními chorobami |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ne |
| Typ balení: | Taška |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel: | 5,7% |
| Bílkoviny: | 30% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
