PUPIL Premium Insects Mono - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPPP1KAS0008Detailní popis produktu
PUPIL Premium Insects Mono - suché krmivo pro psy - 12kg| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez sóji | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 12 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Alergický, Kůže a srst |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Alergie, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Hmyz |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | PUPIL Premium |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku | 12% |
| Bílkoviny | 25% |
| Hrubá vláknina | 4,9% |
| Hrubý popel | 7,4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731521850 |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Alergický, Kůže a srst |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Alergie, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Hmyz |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | PUPIL Premium |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku: | 12% |
| Bílkoviny: | 25% |
| Hrubá vláknina: | 4,9% |
| Hrubý popel: | 7,4% |
