PEPE VET Hypoallergenic Insect Mono - pamlsek pro psa - 70g
Kód: VETPZWKSP0009Detailní popis produktu
PEPE VET Hypoallergenic Insect Mono - pamlsek pro psa - 70g| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Výcvik |
| Řada | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Hmotnost | 70 g |
| Typ balení | Sáček |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Celkový zdravotní stav, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez lepku, Monobílkoviny |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Hmyz |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Potravinová alergie, Alergický, Zápach z úst, Snížení potravinové intolerance |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel | 5% |
| Obsažená vlhkost | 17% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 15% |
| Bílkoviny | 16% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904266540155 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Výcvik |
| Řada: | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Hmotnost: | 70 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Celkový zdravotní stav, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez lepku, Monobílkoviny |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Hmyz |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Potravinová alergie, Alergický, Zápach z úst, Snížení potravinové intolerance |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel: | 5% |
| Obsažená vlhkost: | 17% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 15% |
| Bílkoviny: | 16% |
