PAKA ZWIERZAKA Pepe Vet Fresh Breath - pamlsek pro psa - 13,5cm
Kód: VETPZWKSP0001Detailní popis produktu
PAKA ZWIERZAKA Pepe Vet Fresh Breath - pamlsek pro psa - 13,5cm| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Zuby, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Zápach z úst |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Hmotnost | 70 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Veterinární klasifikace | Žvýkací produkty, Pochoutka |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ ošetření | Žvýkačky, kosti, Zubní lékařství, Žvýkací, Hypoalergenní |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Alergie, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Řada | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny | 87,3% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Obsah tuku | 1,2% |
| Hrubý popel | 4,4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904266540001 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Zuby, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Zápach z úst |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Hmotnost: | 70 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Žvýkací produkty, Pochoutka |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ ošetření: | Žvýkačky, kosti, Zubní lékařství, Žvýkací, Hypoalergenní |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Alergie, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Řada: | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny: | 87,3% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Obsah tuku: | 1,2% |
| Hrubý popel: | 4,4% |
