OASY One Animal Protein Adult Small/Mini Mono Wild Boar - suché krmivo pro psy - 2,5kg
Kód: DLPOASKAS0007Detailní popis produktu
OASY One Animal Protein Adult Small/Mini Mono Wild Boar - suché krmivo pro psy - 2,5kg| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Silná imunita, Snížení potravinové intolerance, Kůže a srst, Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Citlivý žaludek, Alergický |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů, Všechna plemena miniaturních psů |
| Typ balení | Taška |
| Další funkce | Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Budování svalů, Monobílkoviny, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Podpora imunity |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | OASY One Animal Protein |
| Hlavní příchuť | Kanec |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubý popel | 7% |
| Bílkoviny | 28% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8053017348599 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení, Silná imunita, Snížení potravinové intolerance, Kůže a srst, Celkové zdraví, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Citlivý žaludek, Alergický |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů, Všechna plemena miniaturních psů |
| Typ balení: | Taška |
| Další funkce: | Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Budování svalů, Monobílkoviny, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Podpora imunity |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | OASY One Animal Protein |
| Hlavní příchuť: | Kanec |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubý popel: | 7% |
| Bílkoviny: | 28% |
