OASY One Animal Protein Adult Medium/Large Mono Duck - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPOASKAS0018Detailní popis produktu
OASY One Animal Protein Adult Medium/Large Mono Duck - suché krmivo pro psy - 12kg| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Bez lepku, Monobílkoviny, Podpora trávení, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Celkový zdravotní stav, Podpora imunity |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Řada | OASY One Animal Protein |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez sóji | Ano |
| Hmotnost | 12 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Kůže a srst, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance, Silná imunita, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Alergický, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina | 3,2% |
| Bílkoviny | 25% |
| Hrubý popel | 7,6% |
| Obsah tuku | 15,5% |
| Obsažená vlhkost | 8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8054329511282 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Bez lepku, Monobílkoviny, Podpora trávení, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Celkový zdravotní stav, Podpora imunity |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Řada: | OASY One Animal Protein |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez sóji: | Ano |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení, Kůže a srst, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance, Silná imunita, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Alergický, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina: | 3,2% |
| Bílkoviny: | 25% |
| Hrubý popel: | 7,6% |
| Obsah tuku: | 15,5% |
| Obsažená vlhkost: | 8% |
