NATURAL TRAIL Premium Insects Mono Small breed - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLPNTUKAS0005Detailní popis produktu
NATURAL TRAIL Premium Insects Mono Small breed - suché krmivo pro psy - 10kg| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Celkové zdraví, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Ochrana svalové hmoty, Silná imunita, Kůže a srst, Alergický, Potravinová alergie, Citlivý žaludek |
| Další funkce | Monobílkoviny, Budování svalů, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Hmotnost | 10 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Hmyz |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah tuku | 11,3% |
| Hrubý popel | 7,4% |
| Hrubá vláknina | 5,5% |
| Bílkoviny | 25% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906112480998 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Celkové zdraví, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Ochrana svalové hmoty, Silná imunita, Kůže a srst, Alergický, Potravinová alergie, Citlivý žaludek |
| Další funkce: | Monobílkoviny, Budování svalů, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Hmyz |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah tuku: | 11,3% |
| Hrubý popel: | 7,4% |
| Hrubá vláknina: | 5,5% |
| Bílkoviny: | 25% |
