NATURAL TRAIL Insect Small Breed Hypoalergenní dieta Mono - suché krmivo pro psy - 2 kg
Kód: DLPNTUKAS0004Detailní popis produktu
NATURAL TRAIL Insect Small Breed Hypoalergenní dieta Mono - suché krmivo pro psy - 2 kg| Hmotnost | 1,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Alergický, Správné trávení |
| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Malá plemena psů, Všechna plemena malých psů |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | NATURAL TRAIL Monoprotein |
| Další funkce | Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Alergie, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Hmyz |
| Bez sóji | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel | 7,4% |
| Bílkoviny | 25% |
| Hrubá vláknina | 5,5% |
| Obsah tuku | 11,3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906112480981 |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Alergický, Správné trávení |
| Typ balení: | Taška |
| Psí plemeno: | Malá plemena psů, Všechna plemena malých psů |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | NATURAL TRAIL Monoprotein |
| Další funkce: | Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Alergie, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Bez cukru: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Hmyz |
| Bez sóji: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel: | 7,4% |
| Bílkoviny: | 25% |
| Hrubá vláknina: | 5,5% |
| Obsah tuku: | 11,3% |
