KIWI WALKER Freeze-dried treats Lamb Mono - pochoutka pro psa a kočku - 90g
Kód: DLPJDOKAS0050Detailní popis produktu
KIWI WALKER Freeze-dried treats Lamb Mono - pochoutka pro psa a kočku - 90g| Typ balení | Plastové obaly |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Bez lepku, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Alergický, Potravinová alergie |
| Hmotnost | 90 g |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ ošetření | Výcvik, Hypoalergenní, Masitý |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost | 6% |
| Hrubý popel | 6% |
| Bílkoviny | 50% |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubá vláknina | 1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8596075008086 |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Bez lepku, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Alergický, Potravinová alergie |
| Hmotnost: | 90 g |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ ošetření: | Výcvik, Hypoalergenní, Masitý |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost: | 6% |
| Hrubý popel: | 6% |
| Bílkoviny: | 50% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
