JOSERA Senior Balance - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPJOSKAS0052Detailní popis produktu
JOSERA Senior Balance - suché krmivo pro psy - 12,5kg| Hlavní příchuť | Kuře |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Vitalita, Ochrana kloubů, Srdce, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Zachování vitality, Ochrana před srdečními chorobami, Ne příliš aktivní |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Senior |
| Bez cukru | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Další funkce | Podpora kloubů, Podpora trávení, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Pro seniory, Nadváha |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubá vláknina | 2,7% |
| Bílkoviny | 20% |
| Obsah tuku | 8% |
| Hrubý popel | 5,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254786122 |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Vitalita, Ochrana kloubů, Srdce, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Zachování vitality, Ochrana před srdečními chorobami, Ne příliš aktivní |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnost: | 12,5 kg |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Bez cukru: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Další funkce: | Podpora kloubů, Podpora trávení, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Pro seniory, Nadváha |
| Řada: | JOSERA Super Premium |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubá vláknina: | 2,7% |
| Bílkoviny: | 20% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Hrubý popel: | 5,8% |
