JOSERA Festival - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0051Detailní popis produktu
JOSERA Festival - suché krmivo pro psy - 3kg| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Vlasy a kůže, Budování svalů, Podpora kloubů, Bez lepku |
| Typ balení | Taška |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana svalové hmoty, Úzkostlivý, Silné a zdravé kosti, Ochrana kloubů, Aktivní, Správné trávení |
| Hmotnost | 3 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 26% |
| Hrubý popel | 6,7% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254787907 |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Vlasy a kůže, Budování svalů, Podpora kloubů, Bez lepku |
| Typ balení: | Taška |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana svalové hmoty, Úzkostlivý, Silné a zdravé kosti, Ochrana kloubů, Aktivní, Správné trávení |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Řada: | JOSERA Super Premium |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny: | 26% |
| Hrubý popel: | 6,7% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
