HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Metabolic Suché krmivo pro psy Kuřecí maso 12 kg
Kód: AMABEZKAR3481Detailní popis produktu
HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Metabolic Suché krmivo pro psy Kuřecí maso 12 kg| Typ zvířete | Pes |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Účinky na zdraví | Udržení zdravé hmotnosti, zlepšení trávení a celkového zdraví. |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Střední a velké (11-44 kg), Obrovský (> 45 kg) |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých a obřích psů, Boxer |
| Typ balení | Taška |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový | Ne |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Další funkce | Nadváha |
| Hmotnost | 12 kg |
| Bez cukru | Ano |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Sodík | 0,37% |
| Obsah draslíku | 0,84% |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín E, Omega-6, Omega-3, Vitamín C, Vitamin Mg |
| Vápník | 0,9% |
| Bílkoviny | 27,6% |
| Obsah tuku | 12,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742209906 |
| Typ zvířete: | Pes |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso |
| Účinky na zdraví: | Udržení zdravé hmotnosti, zlepšení trávení a celkového zdraví. |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Střední a velké (11-44 kg), Obrovský (> 45 kg) |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých a obřích psů, Boxer |
| Typ balení: | Taška |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bezlepkový: | Ne |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí, Senior |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Další funkce: | Nadváha |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Bez cukru: | Ano |
| Řada: | Hill's Prescription Diet |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Sodík: | 0,37% |
| Obsah draslíku: | 0,84% |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín E, Omega-6, Omega-3, Vitamín C, Vitamin Mg |
| Vápník: | 0,9% |
| Bílkoviny: | 27,6% |
| Obsah tuku: | 12,2% |
