FOLK Medium and large breeds Traditional Greater Poland duck with rabbit, apples and marjoram - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0001Detailní popis produktu
FOLK Medium and large breeds Traditional Greater Poland duck with rabbit, apples and marjoram - suché krmivo pro psy - 12kg| Typ balení | Taška |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Alergický, Potravinová alergie, Srdce, Silná imunita, Citlivý žaludek, Ochrana svalové hmoty |
| Hmotnost | 12 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Budování svalů, Bez lepku, Alergie, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny | 26% |
| Hrubá vláknina | 3,9% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popel | 6,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731520884 |
| Typ balení: | Taška |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Alergický, Potravinová alergie, Srdce, Silná imunita, Citlivý žaludek, Ochrana svalové hmoty |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Budování svalů, Bez lepku, Alergie, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Bílkoviny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 3,9% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popel: | 6,8% |
