FOLK Junior Medium and large breeds Gentle meal for puppy with rabbit, veal and carrot Mono - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLPFLKKAS0017Detailní popis produktu
FOLK Junior Medium and large breeds Gentle meal for puppy with rabbit, veal and carrot Mono - suché krmivo pro psy - 10kg| Hmotnost | 10 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Potravinová alergie, Období růstu, Alergický |
| Typ balení | Taška |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Monobílkoviny, Bez obilovin, Podpora trávení, Období růstu, Bez lepku, Alergie |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | Junior |
| Hlavní příchuť | Králík |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 8% |
| Obsah tuku | 15,5% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Bílkoviny | 28% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731523458 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Potravinová alergie, Období růstu, Alergický |
| Typ balení: | Taška |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Monobílkoviny, Bez obilovin, Podpora trávení, Období růstu, Bez lepku, Alergie |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Hlavní příchuť: | Králík |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel: | 8% |
| Obsah tuku: | 15,5% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Bílkoviny: | 28% |
