FISH4DOGS Finest Small breed Mono Salmon - suché krmivo pro psy - 6kg
Kód: DLPF4DKAS0012Detailní popis produktu
FISH4DOGS Finest Small breed Mono Salmon - suché krmivo pro psy - 6kg| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Specifické potřeby zvířete | Celkové zdraví, Nesnášenlivost obilovin, Ochrana svalové hmoty, Kůže a srst, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Potravinová alergie, Ochrana kloubů, Alergický |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 6 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez cukru | Ano |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Alergie, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora trávení, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Řada | FISH4DOGS Finest |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Bílkoviny | 26% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubý popel | 7,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5056008807818 |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Specifické potřeby zvířete: | Celkové zdraví, Nesnášenlivost obilovin, Ochrana svalové hmoty, Kůže a srst, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Potravinová alergie, Ochrana kloubů, Alergický |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez cukru: | Ano |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Alergie, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora trávení, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Řada: | FISH4DOGS Finest |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Bílkoviny: | 26% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubý popel: | 7,5% |
