FARMINA Vet Life Ultrahypo Canine - suché krmivo pro psy - 2 kg
Kód: DLSFRMZWI0060Detailní popis produktu
FARMINA Vet Life Ultrahypo Canine - suché krmivo pro psy - 2 kg| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Typ zvířete | Pes |
| Bezlepkový | Ano |
| Příchuť krmiva | Na ryby |
| Hmotnost | 2 kg |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie, Průjem |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Akutní průjem, Zlepšení zdraví pokožky, Potravinová alergie |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Alergie |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Senior |
| Bez sóji | Ano |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Bílkoviny | 18% |
| Hrubý popel | 5,3% |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Obsah tuku | 15% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276025296 |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Typ zvířete: | Pes |
| Bezlepkový: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Na ryby |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie, Průjem |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Akutní průjem, Zlepšení zdraví pokožky, Potravinová alergie |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Alergie |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Bez sóji: | Ano |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Bílkoviny: | 18% |
| Hrubý popel: | 5,3% |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
| Obsah tuku: | 15% |
